Czy żel wybielający zęby oczyści szkliwo z tytoniu i kawy?

Posted In Medycyna - By Alicja Zielińska On sobota, Listopad 22nd, 2014 With 0 Comments

Nie jest żadną tajemnicą, że niemal każdy chciałby posiadać piękny i śnieżnobiały uśmiech. Jeszcze zanim wybielanie zębów w warunkach domowych stało się popularne i tak szeroko dostępne na rynku byliśmy zmuszeni na kuracje wybielające udawać się do kliniki dentystycznej lub dentysty. Dostępnych na rynku metod jak i produktów jest ogrom, dlatego też niezwykle trudno orientować się, które rozwiązanie jest najskuteczniejsze. Należy zaznaczyć, że do najpopularniejszych środków należą żele wybielające zęby Instant White od skandynawskiej firmy Dentway wraz z nakładkami.

Jak stosować Instant White?

Aby je prawidłowo uformować wystarczy jedynie ciepła woda, a następnie zaaplikować na nią żel wybielający i pozostawić na 30 minut. Pierwsze efekty wybielania tym sposobem widoczne są nawet po pierwszej przeprowadzonej sesji. Maksymalne rezultaty pojawiają się po około 10 dniach stosowania żelu wybielającego. Należy zaznaczyć że metoda ta jest również wykorzystywana przez dentystów i pozwala osiągać dokładnie takie same rezultaty. Jedyna różnica polega na tym, że efekt zostanie osiągnięty po niższych kosztach.

Poświęcenie terapii około 30 minut dziennie nie jest problematyczne, a zadanie jest na tyle łatwe że poradzi sobie z nim każdy. Co ważne, kurację można zakończyć w dowolnym momencie, jeśli tylko uzna się że rezultat jest zadowalający.

Czy wybielanie zębów jest bezpieczne?

Wybielanie zębów jest sprawdzoną i bezpieczną metodą posiadającą bardzo mało działań ubocznych. Niektóre z osób stosujących tego typu kurację może odczuwać podrażnienie w zębach, jednak można temu zapobiec stosując produkty bogate w fluor. Stosując żel wybielający wraz z nakładką usuwa się przebarwienia powstałe na zębach z powodu palenia papierosów, konsumpcji produktów spożywczych, zażywania niektórych leków oraz przez wiek. Ma to także wpływ na lepsze samopoczucie oraz zdrowie zębów. W czasie wybielania środek wybielający dociera do wszystkich, nawet najtrudniej dostępnych miejsc wybielając wszystkie rejony. Plamy i przebarwienia z każdą kolejną sesją są coraz mniej widoczne, a po przeprowadzonej terapii wybielającej większość osób decyduje się raz w roku wykonywać delikatne wybielania w celu podtrzymania efektu terapii wybielającej.

About the Author

Leave a comment

XHTML: You can use these tags: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>