Depilacja nóg, która zapewni trwały efekt

Posted In Medycyna estetyczna - By Alicja Zielińska On niedziela, Lipiec 30th, 2017 With 0 Comments

Owłosienie na nogach nie zdobi. Dla kobiet jest szczególnym utrapieniem, ponieważ posiadanie go nie zgadza się z obecnym kanonem kobiecej urody. Gładkie nogi pozwalają na włożenie szortów, krótkiej spódnicy albo sukienki. Idealnie gładka skóra daje poczucie komfortu i bycia piękną. Depilowanie jest więc koniecznością.

Trwały efekt dzięki depilacji nóg laserem

Trzeba znaleźć czas na ten zabieg pielęgnacyjny. Wykonywany tradycyjnymi metodami może powodować podrażnienia skóry i nawet być bolesny, jeśli zastosuje się wosk. Za każdym razem uzyskuje się krótkotrwały efekt. Kobiety, które sporo czasu spędzają na depilacji i często muszą ją powtarzać, depilacja nóg laserem może szczególnie zainteresować. Przy szybciej rosnącym i mocniejszym owłosieniu najbardziej docenia się możliwość trwałego pozbycia się go. Każda jednak doceni, że nie musi już przeznaczać czasu na depilację. Są inne, bardziej przyjemne zabiegi pielęgnacyjne i dla urody, na które chętniej przeznaczy się zaoszczędzony czas. Uzyskanie trwałego efektu zapewnia wykonanie serii zabiegów. Jest to związane z cyklem wzrostu włosa. Między jednym a drugim zabiegiem mogą pojawić się włoski. Usuwać je można jedynie mechanicznie.

Bezbolesna depilacja nóg laserem

Laserowe usuwanie owłosienia nie jest bolesne. Może być jedynie odczuwane jako nieprzyjemne. Zanim rozpocznie się zabieg skóra pokrywana jest żelem chłodzącym, by w czasie jego trwania zapewnić jak najwyższe poczucie komfortu. Metoda bezbolesna oraz trwały i dobry efekt to przyczyny dużej popularności laserowej depilacji.

Skóra oraz owłosienie osób zainteresowanych takim zabiegiem oceniane są pod kątem skuteczności zabiegu. Patrzy się na kolor skóry oraz kolor i gęstość włosków. Dobiera się moc lasera oraz ustala częstotliwość wizyt tak, by depilacja nóg laserem umożliwiła trwale pozbycie się owłosienia (więcej: http://lasercare.pl/pl/depilacja-laserowa-dla-kobiet.html). W przypadku bardzo niewielkiego oraz przy jasnym kolorze włosków może nie być potrzebna. Jednak dla kobiet, które mają owłosienie mocne i ciemne, takie ułatwienie w dbaniu o siebie jest bardzo cenne.

About the Author

Leave a comment

XHTML: You can use these tags: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>