W jaki sposób skutecznie usunąć rozstępy?

Posted In Medycyna estetyczna - By Alicja Zielińska On niedziela, Sierpień 20th, 2017 With 0 Comments

Wiele kobiet boryka się z problemem rozstępów. Mogą one powstawać w wieku dojrzewania, kiedy skóra rozciąga się nadmiernie. Wówczas zaczynają się one pojawiać na skórze. Zazwyczaj nie są one zbytnio widoczne lub znajdują się w miejscach, które bez przeszkód można ukryć. Gdy są one niewielkie, wówczas wiele kobiet nie zwraca na nie szczególnej uwagi. Mogą się one jednak z czasem powiększać, co może powodować, że stopniowo zaczynają stawać się dla kobiet coraz to większym problemem.

Dlatego właśnie niektóre panie decydują się na zakup specjalnych kosmetyków dostosowanych do pielęgnacji skóry z rozstępami. Taka skóra powinna być dobrze nawilżona i odżywiona, dzięki temu może ona stawać się coraz bardziej sprężysta, co sprawi, że rozstępy zaczną być coraz mniej widoczne. Niektórym paniom to jednak nie wystarcza. Oprócz zakupu kremów, balsamów i specjalnych peelingów decydują się na wizytę w salonie kosmetycznym w celu usunięcia rozstępów. Coraz bardziej popularne staje się laserowe usuwanie rozstępów. Jest to zabieg, który polega na usunięciu widocznych rozstępów za pomocą promieni lasera. Jest on kosztowny, ale pozwala na całkowite wyeliminowanie rozstępów.

Dzięki temu jest ona tak często wybierany przez te kobiety, które chcą raz na zawsze pozbyć się problemu rozstępów. Wiele kobiet po utracie wagi zmaga się z widocznymi na skórze rozstępami. Także kobiety po ciąży zauważają, że na ich brzuchu i udach zaczynają się pojawiać widoczne rozstępy. Oczywiście odpowiednia pielęgnacja skóry, jak na przykład używanie olejków, może pomóc zmniejszyć ryzyko ich powstania, ale z pewnością nie jest w stanie całkowicie zabezpieczyć skóry przed nadmiernym rozciąganiem. Z tego powodu usuwanie rozstępów cieszy się coraz większą popularnością wśród klientek salonów kosmetycznych. Zabieg ten pozwala na pozbycie się problemu, z którym boryka się coraz więcej kobiet, dlatego, jeśli któraś z pań posiada bardzo widoczne rozstępy, przez które czuje się niepewnie, powinna zdecydować się na zabieg laserowego usuwania rozstępów.

About the Author

Leave a comment

XHTML: You can use these tags: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>