Rośnie popularność wybielania zębów w domu

Posted In Medycyna estetyczna, Uroda i piękno - By Alicja Zielińska On piątek, Listopad 21st, 2014 With 0 Comments

Wszystko odbywa się w taki sam sposób jak wybielanie zębów w gabinecie dentystycznym z tą różnicą, że dentysta formuje formę dentystyczną dla pacjenta, natomiast w domowym wybielaniu zębów to my sami ja formujemy. Sprawdzona, bezpieczna i nowoczesna metoda wybielająca za pomocą pasty wybielającej Dentway daje szybkie i widoczne rezultat po około 2-4 tygodniach przy codziennym szczotkowaniu 2 razy dziennie.

Pasta wybielająca oprócz tego że wybiela, posiada takie same właściwości jak zwykła pasta. Do jej zadań należy również zapobieganie i zwalczanie próchnicy oraz kamienia nazębnego. Dodatkowo rozpuszcza i usuwa zewnętrzne plamy na zębach które najczęściej spowodowane są produktami spożywczymi takimi jak kawa, herbata, wino i poprzez palenie papierosów czy wiek.

Pasta wybielająca może być używana także po kuracji wybielającej u dentysty aby podtrzymać jej efekt. Składniki pasty są przyjazne szkliwu i nie rysują zębów, co pozwala jeszcze dłużej cieszyć się śnieżnobiałym uśmiechem. Należy zaznaczyć, że pasta wykorzystuje bardzo mało środków polerujących, co umożliwia wybielanie zębów poprzez rozpuszczenie błony białkowej otaczającej zęby tam gdzie gromadzą się plamy i odbarwienia.

Środek wybielający podczas wybielania przeciska się przez szkliwo i zębinę – kanał który łączy miazgę ze szkliwem. W ten sposób odbarwienie pozostaje, jednak jest ono stale wybielane co w końcowym efekcie da śnieżnobiały uśmiech. Pozbycie się powstałych chociażby w wyniku jedzenia, picia czy wcześniej wspomnianego palenia papierosów plam sprawi, że poczujemy czystości i świeżości przez dłuższy czas.

Wybielanie zębów za pomocą pasty jest wypróbowaną i bezpieczną metodą posiadającą bardzo mało działań ubocznych, a cały proces nie jest szkodliwy dla szkliwa. Rezultaty kuracji w zależności od stanu uzębienia mogą przebiegać szybko, lub nieco wolniej. Po zakończeni kuracji należy pamiętać, że efekt sam się na zębach nie utrzyma i mogą powracać do wcześniejszej barwy, dlatego też wskazane jest przeprowadzanie wybielania raz w roku w celu podtrzymania efektu terapii wybielania zębów.

About the Author

Leave a comment

XHTML: You can use these tags: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>