Depilowanie laserem trwałym sposobem na włoski na całym ciele

Posted In Zdrowie na co dzień - By Alicja Zielińska On poniedziałek, Sierpień 8th, 2016 With 0 Comments
gładka skóra

Każda kobieta, która chce wyglądać atrakcyjnie musi koniecznie rozwiązać problem niepożądanego owłosienia, które pojawia się na przykład w okolicach bikini. Czynności te można przeprowadzić w każdym profesjonalnie prowadzonym salonie piękności. Zabiegi kosmetyczne polegającej na usuwaniu owłosienia nazywane są depilacją. Istnieje kilka rodzajów tego zabiegu. Od indywidualnych preferencji klientki zależy, na który wariant będzie przez nią wykorzystany. Każdy typ zabiegu jest ogólnodostępny. Depilować można także całe ciało o czym świadczy poniższy film:

Depilacja laserowa jest jedną z najpopularniejszych form, które cieszą się zaufaniem kobiet. Jak sama nazwa wskazuje, mowa jest tutaj o usuwaniu owłosienia za pomocą lasera. Jego wiązki mają za zadanie wniknąć głęboko w skórę. Powoduje to zniszczenie cebulki włosa wraz z jej korzeniami.

Depilacja jest tak popularna, ponieważ jest ona nie tylko bardzo skuteczna, ale także uznawana jest za w stu procentach bezpieczną oraz bezinwazyjną. W tym zabiegu energia wytwarzana jest przez laser pochłaniana jest przez specjalny barwnik włosa, czyli melaninę. Melanina ta ulega zmianie w energię termiczną. Ona właśnie niszczy nieodwracalnie cebulkę włosa. Zabieg jest skuteczny, pod warunkiem, że zostanie przeprowadzony przez osobę kompetentną.

Umiejętności obsługi salonów w Krakowie są istotne

Depilacja laserowa by była skuteczna musi być wykonana z wyczuciem. Warunkiem uzyskania zadowalających efektów jest umiejętne dobranie najważniejszych parametrów takich jak moc, czas trwania impulsu. Trzeba je dobierać do rodzaju skóry oraz włosów. Depilacja laserem w Krakowie jest skuteczna oraz bezpieczna. Świadczą o tym opinie gabinetu Laser DeLux w Krakowie. Istnieje jednak szereg przeciwwskazań, których nie można lekceważyć. Jedną z takich przeszkód jest ciąża. Zabieg nie zostanie przeprowadzony w salonie dbającym o standardy jeżeli klientka ma świeżą opaleniznę. Oprócz tego depilacja nie zostanie przeprowadzona w obliczu cierpienia na takie choroby jak padaczka, cukrzyca, łuszczyca czy też bielactwo. Depilacja laserowa powoduje skutek uboczny w postaci obrzęków. Trwają one jednak przeważnie kilka dni i nie są zagrożeniem dla naszego zdrowia.

About the Author

Leave a comment

XHTML: You can use these tags: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>