Najprostszy sposób na przyjmowanie lecytyny

Posted In Suplementy diety, Zdrowie na co dzień - By Alicja Zielińska On czwartek, Listopad 24th, 2016 With 0 Comments

Od kiedy na rynku dostępny jest preparat Vita Buerlecithin, nie musimy już martwić się o to, jak dostarczyć naszym organizmom lecytyny. Bo o tym że należy, wie chyba każdy, jednak nie jest to takie proste, wymaga ścisłego przestrzegania określonej diety bogatej w konkretne produkty, co nie zawsze jest możliwe. Dlatego aby zapobiegać niedoborom lecytyny, warto pić płyn Vita Buerlecithin lub połykać go w formie drażetek.

Lecytyna w naszych organizmach stanowi ważny budulec mózgu i układu nerwowego, ma swój udział w przekazywaniu impulsów nerwowych, więc na kilka sposobów wpływa na funkcjonowanie naszych układów nerwowych. Jej niedobór szybko odbija się w zmniejszeniu lub zaburzeniu koncentracji, pogorszonej funkcji uczenia się, zmienności nastrojów, drażliwości, czy bezsenności. U młodszych osób może powodować nadpobudliwość, u starszych zaś ospałość i spowolnione kojarzenie. Aby zapobiec wystąpieniu tych uciążliwych objawów, które z pewnością utrudniają codzienne życie, warto zafundować sobie kurację preparatem Vita Buerlecithin. To nie tylko codzienna dawka lecytyny, ale także witaminy, głównie te z grupy B oraz witamina E, zwana witaminą młodości.

Witaminy i lecytyna są świetnie uzupełniającym się składem. Wzmacniają one wzajemnie swoje działanie, powodują lepsze przyswajanie. Witaminy z grupy B również wspomagają układ nerwowy, a także uczestniczą w procesach metabolicznych białek, węglowodanów i tłuszczów. Niedobory witamin z grupy B są szybko widoczne i objawiają się również w pogorszeniu funkcji umysłowych, ale także wzroku, osłabieniem nóg, zmianami skórnymi, wypadaniem i osłabieniem włosów, czy wieloma innymi objawami z jakimi być może borykamy się od dawna nie wiedząc nawet, że przyczyną może być prozaiczny choć groźny w skutkach brak witamin.

Niedobór witaminy E z kolei powodować może szybsze starzenie się skóry, zmęczony wygląd, gorsze funkcjonowanie wielu narządów, czy narażenie na rozmaite choroby, wraz z najgroźniejszą – nowotworem. Dlatego też nie warto czekać na wystąpienie takich objawów, lecz już dziś zdecydować się na kurację preparatem Vita Buerlecithin.

About the Author

Leave a comment

XHTML: You can use these tags: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>