Stomatologia w Łodzi, czyli czym powinien się wyróżniać dobry gabinet dentystyczny

Posted In Zdrowie na co dzień - By Maria Ostrowska On wtorek, Sierpień 15th, 2017 With 0 Comments

Łódź to jedno z największych miast w Polsce, więc mogłoby się wydawać, że znalezienie w tym mieście dobrego stomatologa nie będzie niczym trudnym.

Nic bardziej mylnego, bowiem na prawdę trudno jest znaleźć kogoś, kto para się tym zawodem z prawdziwą pasją i zaangażowaniem. Do takich osób ustawiają się zazwyczaj bardzo długie kolejki. Często ludzie w poszukiwaniu odpowiedniego gabinetu stomatologicznego przemierzają cały kraj. Trudno się dziwić – zdrowia jamy ustnej nie należy powierzać niedoświadczonym lub wpadającym w rutynę stomatologom, dla których pacjent jest tylko kolejnym „przypadkiem”. Profilaktyka chorób jamy ustnej nie powinna być zaniedbywana, bowiem stany zapalne będące najczęściej następstwem próchnicy mogą się odbić bardzo niekorzystnie na kondycji całego organizmu.

Dobry gabinet dentystyczny to taki, do którego chętnie będziemy przychodzić na wizyty kontrolne. Nie powinien kojarzyć się z traumą – niemiłym lekarzem, surowym, odpychającym wnętrzem i bolesnymi zabiegami. Tylko wtedy profilaktyka nie będzie omijanym przez większość ludzi przykrym obowiązkiem. Nowoczesne podejście do pacjenta, stosowanie znieczulenia na jego prośbę, wykorzystywanie potencjału drzemiącego w najnowszych technologiach, to cechy które wyróżniają Laserdent spośród  innych placówek świadczących usługi zarówno z zakresu stomatologii konwencjonalnej, estetycznej, jak i protetyki stomatologicznej. Oprócz zdrowia jamy ustnej niezwykle ważna jest dla nas estetyka naszego uzębienia. Nie ma w tym nic dziwnego – piękny, zadbany uśmiech to podstawa dobrego wyglądu i samopoczucia. Jest naszą wizytówką i ma ogromny wpływ na postrzeganie nas przez innych ludzi, dlatego warto czasem zainwestować w jego korekcję. Ubytki, przebarwienia, spustoszenia spowodowane przez próchnicę są dla niektórych powodem frustracji i wstydu. W skrajnych przypadkach ratunkiem będzie fachowo wykonana proteza. Implanty, korony i licówki naprawią częściowe braki w uzębieniu, a zaawansowane techniki wybielania skorygują przebarwienia, sprawiając, że całość nabierze pięknego, naturalnego i spójnego wyglądu.

About the Author

Leave a comment

XHTML: You can use these tags: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>